Titles you rated
Friendly RivalryRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 2.0
Melo MovieRated ★ 4.5
How to Become OrdinaryRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Doona!Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Castaway DivaRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0