Movies
Ratings
556
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
Seoul VibeRated ★ 1.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.5