Titles you rated
The ContactRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 3.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 2.0
Free WillyRated ★ 1.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 2.0
West Side StoryRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 2.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 1.5
Shakespeare in LoveRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 1.5
Raise the Red LanternRated ★ 5.0
General's SonRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5