Series
Ratings
50
Legal High SPRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.5- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0