Titles you rated
FlippedRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
MulanRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0