Movies
Ratings
247
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.5
Ben-HurRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
Ip ManRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 1.5
A Bug's LifeRated ★ 2.0