Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
First ManRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5