Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 2.0
Till Murder Do Us Part: Soering vs. HaysomRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 5.0
I Am SoloRated ★ 3.0
Depp v HeardRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 2.5
First LoveRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Monsters Inside: The 24 Faces of Billy MilliganRated ★ 3.0
Conversations with a Killer: The Ted Bundy TapesRated ★ 4.0