Titles you rated
The Slave HuntersRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
True BloodRated ★ 1.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.5