Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 5.0
ElioRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 1.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.0
Land of HappinessRated ★ 0.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Please Stand ByRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5