Series
Ratings
16
Another Miss OhRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Sweet SpyRated ★ 4.5
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 4.5
Operation ProposalRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 4.5
Two WeeksRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5