Titles you rated
The GiverRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
DisconnectRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
Saving Mr. BanksRated ★ 4.5
Mary PoppinsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The Great BeautyRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The First TimeRated ★ 3.5
Need for SpeedRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.5