Movies
Ratings
195
Take This WaltzRated ★ 2.5
UpRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
TroyRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
PersuasionRated ★ 3.5
Waterloo BridgeRated ★ 4.0