Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
The BrosRated ★ 4.0
Den of ThievesRated ★ 4.0
The VanishedRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
In the BloodRated ★ 3.5
The CovenantRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
England Is MineRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 4.0
Step BrothersRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Killing GuntherRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5