Titles you rated
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 4.0
LutherRated ★ 3.5
LutherRated ★ 4.0
LutherRated ★ 4.0
LutherRated ★ 4.0
S.W.A.T. Season 2Rated ★ 4.0
S.W.A.T. Season 1Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 5.0- The Memoirs of Sherlock HolmesRated ★ 5.0