Titles you rated
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.0
NarratageRated ★ 3.0
Laplace's WitchRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.0
Ajin: Demi-HumanRated ★ 4.0- 不能犯Rated ★ 2.0
Death Note: Light Up the New WorldRated ★ 3.0
Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 3.5
My Little MonsterRated ★ 2.5
Chihayafuru part3Rated ★ 3.0
We Love!Rated ★ 5.0
Marmalade BoyRated ★ 3.5
The Forest of Wool and SteelRated ★ 3.5
Hyouka: Forbidden SecretsRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 3.0
Two Lights : ReluminoRated ★ 4.5- Teiichi: Battle of Supreme HighRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5