Series
Ratings
358
Black PeanRated ★ 5.0
Ossan's LoveRated ★ 5.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.0
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Born to be a FlowerRated ★ 3.0
Weakest BeastRated ★ 3.0- ガチバカ!Rated ★ 2.0
- 텀블링Rated ★ 5.0
- ReboundRated ★ 2.5
Hitori ShizukaRated ★ 3.5- BOSSRated ★ 4.0
BOSSRated ★ 4.0- Dr.DMATRated ★ 3.5
- RESCUE - 특별고도구조대Rated ★ 4.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 2.5
Liar GameRated ★ 2.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0