Movies
Ratings
48
Your Name.Rated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The PiperRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
CompassionRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
A Perfect GetawayRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5