Series
Ratings
14
Attack on TitanRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
PossessionsRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0