Series
Ratings
139
Just DanceRated ★ 4.0
Lala LandRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Detective YugamiRated ★ 3.0
Russian DollRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0- おっさんずラブ SPRated ★ 3.5
Medical Team Lady da Vinci’s DiagnosisRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 3.5
Dr. STORKSRated ★ 4.0
The Big CRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0- WhitechapelRated ★ 4.0
- WhitechapelRated ★ 3.5