Titles you rated
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 4.0