Titles you rated
King and the ClownRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5