Titles you rated
You Season 4Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
A Model FamilyRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.5
The King of PigsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
HappinessRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.5
Divorced SinglesRated ★ 2.5
Money GameRated ★ 3.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 3.0
The Devil's JusticeRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0