Movies
Ratings
421
Cloud AtlasRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
RayRated ★ 4.5
LooperRated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 2.5
The UninvitedRated ★ 2.5
AnacondaRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 3.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.0
Hula GirlsRated ★ 3.0
Dancer in the DarkRated ★ 5.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 2.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5