Titles you rated
A Man Called OveRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
DisconnectRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
CanolaRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
MisbehaviorRated ★ 2.5
Worst WomanRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0