Titles you rated
TwentyRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 2.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Runway CopRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0