Series
Ratings
20
PhoenixRated ★ 4.0
BrainRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5