Movies
Ratings
141
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0