Movies
Ratings
264
American PsychoRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 3.0
From Paris with LoveRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
21Rated ★ 2.5
Untold ScandalRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.5