Titles you rated
DuneRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 3.5