Movies
Ratings
306
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
ChawRated ★ 4.0
United 93Rated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The AssassinsRated ★ 3.5
Child's Play 2Rated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.5
- ApostleRated ★ 3.0
Ringu 2Rated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 3.5
Police Story 2013Rated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5