Titles you rated
Summer WarsRated ★ 2.0
DangalRated ★ 4.5
The NegotiatorRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.5
The Old Man & the GunRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
The Girl in the Spider's Web: A New Dragon Tattoo StoryRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5