Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Please Teach Me EnglishRated ★ 3.5
R2B: Return to BaseRated ★ 3.5
Almost LoveRated ★ 3.0
Julia's EyesRated ★ 1.5
The Wind RisesRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.5
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 3.5
Painted FireRated ★ 2.5
From Me To YouRated ★ 4.0
FameRated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 0.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
Yoshino's Barber ShopRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 1.5
Dear JohnRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
Wishing StairsRated ★ 1.0