Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Love in the Big CityRated ★ 3.0
A Woman Who Plays WithRated ★ 2.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 2.5