Titles you rated
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
The ReboundRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.5
I Now Pronounce You Chuck & LarryRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.5
Bring It On: All or NothingRated ★ 4.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 4.5
Just My LuckRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0