Titles you rated
Frozen IIRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
The ConcubineRated ★ 1.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Suddenly SeventeenRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Bad GeniusRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5
The MermaidRated ★ 3.5
The DUFFRated ★ 2.5
Peter PanRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.5
CJ7Rated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5