Series
Ratings
14
PastaRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0