Movies
Ratings
54
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 0.5
Inside JobRated ★ 0.5
PathfinderRated ★ 1.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 1.0
Johnny English RebornRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 2.0
The Righteous ThiefRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.0
New WorldRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0- Lady DaddyRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Dante's PeakRated ★ 1.5