Titles you rated
The Last PrincessRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 4.0
LavaRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 5.0
Moo-hyun, the Story of Two CitiesRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0