Movies
Ratings
927
Bunshinsaba 2Rated ★ 1.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Unborn But ForgottenRated ★ 3.5
FaceRated ★ 4.0
Red EyeRated ★ 3.0
CelloRated ★ 4.0
Sadako 3DRated ★ 3.5
The MessengersRated ★ 3.0
Ghost TrainRated ★ 4.0
Sorority RowRated ★ 3.0
VoicesRated ★ 3.0
ReincarnationRated ★ 3.0
GhastlyRated ★ 4.0
Muoi: The Legend of a PortraitRated ★ 3.0
Ju-on: Black GhostRated ★ 3.5
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 4.0- The Haunted House ProjectRated ★ 3.0
One Missed Call 2Rated ★ 3.0
The EyeRated ★ 3.0