Series
Ratings
44
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Tough Guy's LoveRated ★ 4.0- The LandRated ★ 4.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
TomatoRated ★ 3.0
SnowmanRated ★ 4.0
The Goddess of FireRated ★ 4.5- Kuk HeeRated ★ 4.5
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0- Precious FamilyRated ★ 5.0