Titles you rated
The IllusionistRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Something's Gotta GiveRated ★ 4.5
La maison de HimikoRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
White NightsRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0