Series
Ratings
78
Border Town ProdigalRated ★ 2.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
As Flowers Fade and Fly Across the SkyRated ★ 3.0
The Lost TombRated ★ 2.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Wait My YouthRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 3.5- Secret Crushes Season 1Rated ★ 3.5
The Last EmpressRated ★ 2.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Camping ClubRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0