Titles you rated
Listening Snow TowerRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Food Wars!Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 5.0