Titles you rated
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
Stranger by the LakeRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0- Blood and BonesRated ★ 0.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
MustangRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 1.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
An Officer and a SpyRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 0.5