Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 5.0
NewtopiaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 5.0
EveRated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- The FrogRated ★ 3.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 5.0
The TyrantRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
My NameRated ★ 5.0
Street Woman FighterRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0