Titles you rated
BugoniaRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
MantisRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
DogManRated ★ 2.5
House of SayuriRated ★ 0.5
Free GuyRated ★ 2.5
Kraven the HunterRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.0
Madame WebRated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 4.0
WolfsRated ★ 3.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5