Movies
Ratings
511
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
SuburbiconRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5- The LetterRated ★ 4.0
Homecoming: A Film by BeyoncéRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
Set Me FreeRated ★ 4.5- Hans Zimmer: Live in PragueRated ★ 5.0
Score: A Film Music DocumentaryRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.5