Titles you rated
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 2.0
Lucky RomanceRated ★ 1.0
The HeirsRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.5
Dream KnightRated ★ 2.0
FantasticRated ★ 4.0
School 2017Rated ★ 4.0
Reunited WorldsRated ★ 4.0
The Bride of HabaekRated ★ 3.0
Queen of the RingRated ★ 2.0
Romance TownRated ★ 1.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.0