Movies
Ratings
706
The French DispatchRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.0
WeaponsRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Love on DeliveryRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Land of BadRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.0
- The UglyRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0